ייעוץ סטטיסטי משולב

המלצות

ד"ר אנה גולדברט, PhD בפסיכולוגיה

אוניברסיטת בר אילן

ממליצה בחום לכל מי שמתמודד עם הצורך בניתוחים סטטיסטיים על ערן.ערן הוא אחד האנשים המקצועיים והיסודיים שיצא לי לפגוש. עבודתו מסודרת, מאורגנת ומושקעת ביותר. השילוב של ידע רחב עם תשומת לב לפרטים הקטנים, הופכת את ערן למקצועי במיוחד. ערן לא מתפשר על איכות ושום דבר פחות ממושלם לא מספק אותו, ואין לי ספק שמי שיבחר בשרותיו, יזכה לעבודה באיכות הגבוהה ביותר.ממליצה בחום...
 

אילה.jpg

ד"ר אילה בלוך, מנכ"לית

המכון הלאומי לשיקום נוירופסיכולוגי

עוד מעט חצות. מחר הגשה של בקשת תקציב מחקר אמריקאית גדולה ואנחנו תקועות עם שאלה סטטיסטית. לחץ. מה עושים? 

"בואי ננסה לשלוח אימייל לערן דרוקמן". 
שולחות אימייל ומקוות לטוב. ערן עונה בחצות! אנחנו מדברים. הוא מבין את האתגר ומציע פתרונות.
בבוקר הוא שולח לנו טקסט לשילוב בהצעה.
עשינו זאת! הגשנו בזמן!

תודה ערן. הלוואי שנזכה ונשכור את שירותיך כדי לממש את התקציב.

נינה.פ.jpg

ד"ר נינה פיטליק, PhD במדעי הבריאות
אוניברסיטת אריאל בשומרון

לערן היקר תודה רבה ענקית על העזרה בעבודת הדוקטורט שלי!!! היית איש מקצוע שכזה חיפשתי הרבה זמן. חד, מבין מיד (לפעמים אפילו ממבט אחד), יצירתי, נכנס לעומק העבודה ואף מתחבר אליה. איש ישר, לא הססת לרגע לומר אמת וכל זה במטרה לעזור. כל מפגש היה כיף עבורי. מקווה לשיתוף הפעולה בעתיד וממליצה בחום לכל אחד שמחפש איש מקצוע מ"ליגה אלף"!!! תודה רבה שוב

בת-חן.jpg

ד"ר בת-חן שניידר, PhD בפסיכולוגיה
אוניברסיטת בר אילן

בהשקעה אין קץ וביסודיות האופיינית לך מצאת ממצאים ממש מעניינים שיכולים להוות בסיס למחקרים רבים. תודה רבה רבה על המקצועיות והתמיכה לאורך כל הדרך. 

כמובן מומלץ בחום ! 

גל י_edited.jpg

ד"ר גל יעבץ, PhD במדעי המידע
אוניברסיטת בר אילן

אחרי ניסיון לא מועט עם מספר יועצות/ים במחקרים ובפרויקטים שונים, ערן הוא ללא ספק יוצא דופן בתחום ומכל הבחינות האפשריות: מבחינת המקצועיות שלו, המסירות שלו לפרויקט ובעיקר - האכפתיות שלו! הוא פרפקציוניסט אמיתי לגבי טיב ואיכות העבודה שלו, וכך היא גם יוצאת. אני ממליץ בחום רב לכל מי שמתלבט, זקוק לייעוץ סטטיסטי, ליווי לפרויקט מחקרי ועיבודים סטטיסטיים כלשהם - לפנות לערן, ובהקדם.

שירן אדם, MA בפסיכולוגיה

המרכז הבינתחומי הרצליה

ערן היקר ליווה אותי בתהליך ארוך ומפרך של כתיבת עבודת הגמר לתואר השני ואת זה הוא עשה בסבלנות, באדיבות ובמקצועיות מרשימה. היה לו אכפת וחשוב לתקן ולהבהיר ותמיד קיבלתי ממנו מענה ברור, מהיר ומכיל (כיאה לפסיכולוג).  בקיצור, ממליצה בחום לכל מי שסובל מחרדת סטטיסטיקה ובכלל לכל מי שמעוניין להגיש עבודה ראויה ומקצועית.

אורי.מ.png

אורי מיזיריצקי, MA בפסיכולוגיה 
המכללה האקדמית תל-אביב יפו 

אני ממליצה בחום רב על ערן דרוקמן, לכל מי שחפץ בסיוע מקצועי ברמה הגבוהה ביותר בכל הקשור לניתוחים סטטיסטים, חשיבה מעמיקה ומשותפת על תוצאות המחקר והוצאת תוצר ברמה הגבוהה ביותר!

ערן פדנט מהשורה הראשונה, לא מפספס שום דבר ומוודא את הדברים כאילו היו שלו עצמו.

מסביר בסבלנות, כמה פעמים שרק יידרש, תוך ביצוע התאמות חוזרות ונשנות לאור כל הבקשות והקפריזות.

נרתם בלוח זמנים צפוף, היה זמין ונגיש מעבר למצופה.

בהחלט רמה מקצועית ואישית גבוהה ביותר.

לא נותר אלא לומר - תודה רבה רבה!

אוריאל_edited_edited.jpg

אוריאל בן נחום, MA בפסיכולוגיה

אוניברסיטת בר-אילן

שמחתי מאד להיעזר בך בתיזה שלי, בסוגייה הלא פשוטה עבורי, והפשוטה יותר עבורך הנקראת סטטיסטיקה.

תודה גדולה על כך שהיית סבלני, הסברת, העמקת ועזרת להביא את את העבודה לרמה גבוהה יותר. עשית זאת במקצועיות רבה ועם כל הלב.
המון תודה ושנה טובה!

אור י_edited.jpg

אור יניב, MA בפסיכולוגיה
המכללה האקדמית תל-אביב יפו

תודה רבה ערן על העבודה המדויקת, המרשימה והמהירה. תודה על הסבלנות והאכפתיות האמתית. בזכותך צלחתי את עבודת הגמר! ממליצה על ערן בחום רב לכל מי שנזקק לשירותים סטטיסטיים למיניהם. הצלחה, ואף הנאה, מובטחת :)

אנני ג.jpg

אנני גולדברג, MA בפסיכולוגיה

אוניברסיטת ליידן, הולנד

ערן עזר לי בניתוח הסטטיסטי של פרק התוצאות של התיזה שלי. תהליך העבודה היה מקצועי, יעיל ומהיר.
ערן עשה הכל כדי שאצליח לעמוד בלוח הזמנים הצפוף של ההגשות, אבל שם דגש על כל הפרטים הקטנים שהביאו לתוצאה מדוייקת.

לוגו שקוף מקוצר.png

גלי, MA בפסיכולוגיה
אוניברסיטת בר אילן

ממליצה על ערן שעזר לי בסבלנות רבה ובמקצועיות להבין ולצלוח את החלק הסטטיסטי של התזה (לאחר מאבקים וטעויות רבות שנעשו בדרך). הוא עבד יחד איתי- מה שהיה לי חשוב מאוד, ונתן לי שקט בכל התהליך המאתגר! אז תודה :)

תמר ג.jpg

תמר גבע, MA בעבודה סוציאלית
האוניברסיטה העברית

ברצוני להמליץ בחום על ערן אשר נעזרתי בו במהלך לימודיי גם בשיעורים פרטיים בשיטות מחקר וגם במהלך כתיבת התזה שלי. ערן איש מקצוע מעולה, מדוייק ומקצועי לעילא. השירות ניתן באופן מהיר מתוך התחשבות יתרה בלוח הזמנים שלי. ערן העניק לי יותר מכל תחושה של ביטחון נוכח מקצועיותו.

ממליצה בחום רב ובוודאי אשוב בהמשך לימודיי.

שירה פב.jpg

שירה פוגל בראון, MA בפסיכולוגיה
המכללה האקדמית תל-אביב יפו

ממליצה בחום לכל מי שזקוק לשירותי מחקר וסטטיסטיקה לפנות לערן.
ערן ליווה אותי בתהליך כתיבת פרק התוצאות לעבודת גמר במסגרת תואר שני והצליח להפוך תחום שמעורר אצלי הרבה חרדה לחוויה נעימה ומלמדת. 
עבודתו מקצועית, יסודית ומעמיקה ביותר.
הוא היה מאוד זמין לענות על כל שאלה
שעלתה או בקשה לעצה.
בנוסף, ערן הקדיש חשיבה רבה ומעמיקה לאורך כל התהליך, אשר הפכה את פרק התוצאות ללא פחות ממושלם. 
מומלץ בחום רב!

לוגו שקוף מקוצר.png

ליאור, MA בפסיכולוגיה

אוניברסיטת תל אביב

ערן היקר,

אני מודה שכשקראתי את המלצות הלקוחות תהיתי מה ההתרגשות הגדולה משירותי סטטיסטיקה, אבל מהר מאד הבנתי על מה מדברים וחיכיתי לתורי לכתוב את התודה.

אז ערן היקר, תודה על על סבלנות אין קץ, על הגדלת ראש ודקדקנות, על סטטיסטיקה מקצועית וגבוהה, על התחשבות בכל האילוצים, השינויים ולוחות הזמנים, ועל חיוך תוך כדי כל זה. מההתחלה הרגשתי שאתה הוגן, יסודי ורציני, ויכולתי לסמוך עליך, בהינתן הפדנטיות שלי. כשהסטטיסטיקאי שלך מתרגש איתך בתוצאות מובהקות, ומבשר לך בלב כבד על השערות שלא אוששו- את יודעת שאת בידיים טובות :)

לא הייתי יכולה לעשות זאת בלעדיך, ובטח שלא ליהנות מתהליך כתיבת פרק סטטיסטי. אז תודה ענקית, תמשיך לעשות סטטיסטיקה טובה וכייפית בשבילנו.

לוגו שקוף מקוצר.png

קרן, MA בפסיכולוגיה

המכללה האקדמית תל אביב יפו

הייעוץ הסטטיסטי עזר לי מאוד לסדר את הדברים בראש ולהפוך את הרעיון התאורטי למעשי.

עזרת לי מאוד להתמקד ולהתייחס לכל הפרטים הקטנים והחשובים, שהכרחיים בניתוח סטטיסטי, ולבסוף גם הניתוח עצמו היה מאוד מקצועי. פתאום התמונה הפכה להיות בהירה.

והכי חשוב - הצלחת להרגיע סטודנטית לחוצה לפסיכולוגיה...

עידו צדר, לימודי מתא"ם

האוניברסיטה הפתוחה

 אני חייב לך המון תודה, מפני שבלי האמונה שלך בי והנחישות שלך לא היה סיכוי שבחודש הכנה ועם חרדת סטטיסטיקה כמו שלי זה היה קורה.

אתה האמנת בי יותר ממה שאני האמנתי ולקחת את הפרוייקט הזה כאילו זה אתה שם. הרגשתי שאני עושה זאת לא רק בשבילי אלא גם בשבילך, והתוצאה מדברת בעד עצמה. תודה גדולה!

לוגו שקוף מקוצר.png

יעל, MA בפסיכולוגיה

המכללה האקדמית תל אביב יפו

הייתה תחושה שאני יכולה לסמוך עליך, שאתה יודע בדיוק מה אתה עושה, מכיר את השאלונים הפסיכולוגיים הנפוצים וכיצד לעבוד איתם,

ובעיקר, גם מגדיל ראש ומזהה טעויות נוכחיות או מונע עתידיות.

החזרת הניתוחים אליי הייתה מהירה ולרוב לפני הזמן שקבענו והייתה תחושה שהכל מסודר ומאורגן בצורה שסייעה לי להתארגן ולהתמקד.

צרו עימנו קשר לקבלת מידע נוסף. 

לוגו שקוף מקוצר.png

שני, MA 

אוניברסיטת חיפה

ברצוני להמליץ במיוחד על ערן דרוקמן, סטטיסטיקאי בחסד, פסיכולוג, ואיש מקסים ביותר, שהצליח לעשות את הבלתי-יאומן מבחינתי- לסלול כביש גרמני מאבנים מתפוררות (במקרה הטוב...), להכין ארוחת גורמה מסלט שגם החסה בו לא הייתה טעימה, ובקיצור: לעשות עבודה מופלאה, מקצועית, יסודית, וברמה הגבוהה ביותר, וליצור פרק ממצאים "מנצח" תוך פרק זמן קצר ביותר (באופן הזוי- שבועיים), במהלכם סירב להתפשר על האיכות הגבוהה ביותר של התוצר, וכל זאת תוך לחצים רציניים שלצערי- הפעלתי עליו בכדי לסיים את העבודה, עקב לחצים נוראיים שהגיעו אליי ממנחה התזה שלי.

כל זאת, מתוך כך שחומרי-הגלם אשר הגיעו אליו היו, מנסיבות שונות לצערי, באיכות ירודה מאוד.

ערן ידע להתמודד עם הכל ביושרה, בהגינות, בנועם-הליכות, בסבלנות ובהכלה אינסופיים, ידע לעמוד בלחצים ולספק לי תוצר איכותי ביותר, עליו לא התפשר לרגע (בסטנדרטים הגבוהים ביותר), וכל זאת תוך חיוך, קבלה והבנה תמידיים כלפיי וכלפי צרכיי, כמו הבנה רגישה של המורכבות שנוצרה עקב יחסיי עם מנחה תזה תובעני ואובססיבי ביותר, בת בכורה שנולדה לפני חודשים ספורים בלבד, ובכללי- הצורך שלי לסיים מחקר שנמשך כבר (הרבה!!!) יותר מדי, ותוקע אותי מלסיים את התואר השני שלי ולהתחיל בחיי.

ראוי יהיה לציין את ההגינות של ערן גם במחירים בהם נקב, ואת העובדה כי לרגע לא הרגשתי כי ניצל את הלחץ והמצוקה העצומים שלי לאורך העבודה, ולא ניסה לסחוט ממני כספים שלא לצורך, אלא באמת התעקש לעזור לי ממקום כנה ואמיתי, להיות תמיד שם (גם כשהייתי נוירוטית ובלתי-נסבלת ביותר 😊 זה מובן וידוע לחלוטין!), והיטיב להגדיל ראש אף מעבר לדרישות ולמצופה ממנו, ועל כן- עדיף שלא אמשיך לחפור, ופשוט אגיד לו מילה קטנה ופשוטה על הכל- תודה!!!

תודה, ערן התותח והיקר, על הדרך המרשימה שעשינו, ביחד ולחוד, תוך כלום זמן, בכל הקשור לעיבוד הנתונים האינסופי של המחקר האינסופי הזה.

כולי תקווה כי תמשיך לעשות חיל ולסייע לאנשים רבים כל כך המתמודדים עם החלק המרגיז הזה בסמינריונים, בתזות ובלימודי הדוקטורט שלהם.

לסיכום, אני ממליצה במיוחד לכל המעוניין על ערן בכל הקשור לסטטיסטיקה ולמחקר, ובטוחה שמי שיפנה אליו יזכה לעבודה מופלאה (לפחות) כמו זו לה אני זכיתי! 😊